לייעוץ חינם 0527971111

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם

  שימוש מושכל בחומרי ניקוי

  לא פעם אנו נתקלים באנשים מן הישוב המנסים לבצע פעולות ניקיון על ידי שימוש והמלצות וטיפים כאלה ואחרים, הבעיה,ישנם חומרי ניקוי פעילים (או לא) העלולים לגרום נזק – לעתים בלתי הפיך למשתמש או לסביבתו מבלי לשים לב. בחברות ניקיון משרדים מקצועיות יודעים להבחין בין חומרים רעילים ולהימנע מראש משילובים מסוכנים.

  כך למשל שימוש בסודה קאוסטיק אכן מסיר כתמים מחרסינה וכיוב' אולם יש לקחת בחשבון שזהו חומר חריף ביותר והשימוש בו אינו מומלץ למי שאינו יודע מה טיבו של החומר ומגרעותיו.

  חומרי הלבנה כאלה ואחרים מצויים בשוק, כאשר לא תמיד אנו שמים לב ממש לתווית האזהרה שעל חומרים אלו, כך למשל מגיעים אנשים לחדרי מיון של בתי החולים לאחר שהשתמשו בכמות של מסיר שומנים לאורך זמן – ללא הגנה מתאימה,מסירי השומנים הם חומרים חריפים במיוחד והשימוש בהם ממש כמו בהרבה חומרים אחרים מחייב אמצעי הגנה כאלה ואחרים על מנת שלא לגרום נזק למשתמש ולסביבתו.

  חברת ניצוץ שירותי ניקיון מנוסה דיה ועובדיה מקצועיים דיים על מנת לבחור את חומרי הניקוי המתאימים בכל זמן ומקום, גם הכלור (האקונומיקה) שאפשר לרכוש בכל סופר עלול להיות חומר רעיל ולגרום נזק לא קטן ואף למעלה מכך אם לא מאווררים את החלל בו מנקים או בשימוש עם מים חמים וכיוב'.

  עוד עניין חשוב להזהיר ולהזכיר הוא ערבוב חומרי ניקוי. על מרבית חומרי הניקוי ישנה תווית אזהרה המתריעה בפני ערבוב חומרי ניקוי.

  הסכנה התמונה בערבוב חומרים שכאלה היא אידוי ויצירת תחמוצות ותרכובות רעילות במיוחד, לכן מומלץ ביותר להישמר ולהימנע מערבוב חומרים שכאלה.

  אולי גם יעניין אותך

  post-image
  פוליש לרצפה

  ניקיון עבורנו הוא תפיסה כוללת של יצירת סביבת עבודה נעימה, בריאה ופורייה תפיסה זו, היא שהפכה...

  המשך קריאה
  post-image
  ניקיון משרדים לפי תכנית עבודה מסודרת

  אם אתם רוצים לנקות את המשרד שלכם או לחילופין לבדוק את איכות ניקיון המשרד ולבצע...

  המשך קריאה
  post-image
  חברת ניקיון ברמת גן

  ניקיון עבורנו הוא תפיסה כוללת של יצירת סביבת עבודה נעימה, בריאה ופורייה תפיסה זו, היא שהפכה...

  המשך קריאה