יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם

  הדברת מזיקים

  כאשר נדרשת התערבות של מדביר מקצועי על מנת למגר תופעה של מזיקים במשרד, בחנות, בבניין או בכל עסק אחר, חשוב לקבל מידע לגבי מספר דברים:

  1. חשיבות עליונה ניתנת לרישיון המדביר, כל מדביר מקצועי חייב להיות בעל רישיון מדביר, וישנם אף סוגי רישיון שונים. למשל לטיפול בטרמיטים משתמשים בחומרים מסוימים הדורשים רישיון מסוג אחד ולטיפול בחולד (מעין חפרפרת) דרוש רישיון מסוג אחר לגמרי וכך גם חומרי ההדברה שונים. חשיבות הרישיון היא ראשונה במעלה בעיקר לצורכי בטיחות ובריאות, בשיטות הדברה שונות משתמשים בחומרי הדברה כאלה ואחרים שעלולים להיות קטלניים לבני אדם, מדביר בעל רשיון גם עבר הכשרה מתאימה בנושא ויודע להדריך את הלקוח כיצד להתנהג לפני ואחרי ההדברה.
  2. עניין נוסף הוא אחריות על ההדברה, ותהליך ההדברה כדי שהמזיקים לא יחזרו למקום זמן קצר אחרי ההדברה וכמובן כדי שהמקום יהיה בטוח לשהייה של בני אדם.
  3. הכנות לפני ההדברה, בררו כמה זמן אחרי ההדברה לא תוכלו לשהות במקום וכמה זמן לאחר ההדברה אפשר לשטוף או לנקות את המקום. חברות ניקיון רבות מציעות שירותי הדברה מקצועיים הכוללים שירותי ניקיון לפני תחילת ההדברה כך שהמקום גם נקי ממזיקים וגם נקי מלכלוך לאחר התהליך.

  אולי גם יעניין אותך

  post-image
  חברת ניקיון משרדים בגבעתיים

  עד היום ניסיתם לשמור על הניקיון במשרד שלכם בכוחות עצמכם? מצד אחד ניסיתם לא ללכלך...

  המשך קריאה
  post-image
  חברת ניקיון לחברות

  יש לכם חברה גדולה עם משרדים רחבי-ידיים? יש לכם עובדים רבים ולא מעט לקוחות נכנסים...

  המשך קריאה
  post-image
  פוליש לרצפה

  ניקיון עבורנו הוא תפיסה כוללת של יצירת סביבת עבודה נעימה, בריאה ופורייה תפיסה זו, היא שהפכה...

  המשך קריאה