כאשר נדרשת התערבות של מדביר מקצועי על מנת למגר תופעה של מזיקים במשרד, בחנות, בבניין או בכל עסק אחר, חשוב לקבל מידע לגבי מספר דברים:

1. חשיבות עליונה ניתנת לרישיון המדביר, כל מדביר מקצועי חייב להיות בעל רישיון מדביר, וישנם אף סוגי רישיון שונים. למשל לטיפול בטרמיטים משתמשים בחומרים מסוימים הדורשים רישיון מסוג אחד ולטיפול בחולד (מעין חפרפרת) דרוש רישיון מסוג אחר לגמרי וכך גם חומרי ההדברה שונים .

חשיבות הרישיון היא ראשונה במעלה בעיקר לצורכי בטיחות ובריאות, בשיטות הדברה שונות משתמשים בחומרי הדברה כאלה ואחרים שעלולים להיות קטלניים לבני אדם, מדביר בעל רשיון גם עבר הכשרה מתאימה בנושא ויודע להדריך את הלקוח כיצד להתנהג לפני ואחרי ההדברה.

2. עניין נוסף הוא אחריות על ההדברה, ותהליך ההדברה כדי שהמזיקים לא יחזרו למקום זמן קצר אחרי ההדברה וכמובן כדי שהמקום יהיה בטוח לשהייה של בני אדם.

3. הכנות לפני ההדברה, בררו כמה זמן אחרי ההדברה לא תוכלו לשהות במקום וכמה זמן לאחר ההדברה אפשר לשטוף או לנקות את המקום. חברות ניקיון רבות מציעות שירותי הדברה מקצועיים הכוללים שירותי ניקיון לפני תחילת ההדברה כך שהמקום גם נקי ממזיקים וגם נקי מלכלוך לאחר התהליך.

הלקוחות שלנו…

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *