חברות ניקיון עסקים

בתי עסק הם סוג אחד מלקוחות רבים של חברות ניקיון משרדים הגדולות ביותר. כל בית עסק שואף להציג חזות רצינית ומרשימה, כאשר חלק גדול מיצירת תדמית וחזות שכזו היא בית עסק נקי ומסודר.

הבעיה הגדולה היא שלא קל לשמור על מקום כמו משרד נקי לאורך זמן, נכון, אפשר לבקש מעובדי המשרד לנקות אחריהם בכל אשר יפנו במשרד אולם הבעיה היא המקומות שצוברים לכלוך גם ללא שימוש, מי אחראי עליהם?
בעבר היה נהוג לבצע תורנות ניקיון אבל גם אז ישנה בעיה שאינה פחות חשובה והיא מה קורה כאשר אחד העובדים שתורו או תורה לנקות באותו היום, עסוקים ואין להם את הזמן? זאת ועוד, כמה עולה זמנו של עובד למשל כמו יועץ משפטי של החברה או יועץ מס אל מול העלויות הנמוכות יחסית של חברות ניקיון המספקות שירותי ניקיון מקצועיים ללא פשרות?

חברת ניקיון מקצועי שומרת על ניקיון המשרד וחשוב מכך – איכות הניקיון במשרד ברמה גבוהה ללא תלות בכמות העובדים,סוג הפעילות המבוצעת וכל מני תנאים והתניות אחרים הקיימים כמעט בכל בית עסק.

תשלום לחברת ניקיון הוא תשלום מוכר במס מה שמהווה יתרון אדיר לבעלי עסקים היכולים לחשב את הוצאות הניקיון של המשרד כהוצאה מוכרת. בנוסף שירותי ניקיון גם מאפשרים לכל בית עסק לעשות שימוש מלא בעובדיו ועובדותיו ללא צורך בחלוקת זמנם וללא חיכוכים מיותרים בין העובדים באשר למי ניקה מתי – חברת הניקיון מבצעת את כל עבודות הניקיון והתחזוקה במשרד שלכם

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *