מי מאיתנו לא מוצא את עצמו יושב בשולחן המשרד מלא ניירות, אטבים סימן של תחתית הכוס מאתמול ומה לא?

אם כן על ידי מספר פעולות פשוטות, תוכלו גם אתם לשמור על רמה מסויימת של סדר וניקיון במשרד.

להלן הטיפים לניקיון וסדר בשולחן המשרדי באדיבות ניצוץ ניקיון משרדים:

מקמו פח בקרבת השולחן

אחד הדברים שקל מאד לבצע וחוסך המון עגמת נפש וכמובן תורם בתורו לשולחן ומשרד נקיים הוא הצבת פח בקרבת המשרד. לא מעט אנשים נוטים להציב את הפח בפינת החדר או בקרבת דלת המשרד מה שלא תמיד מוכיח את עצמו כיעיל.פח בקרבת השולחן ימנע מכם את הצורך לקום או להשאיר זבל ודברים אחרים שמקומם בפח על או בקרבת שולחן המשרד.

מקמו מגרסה בקרבת שולחן המשרד.

ממש כמו פח הזבל רק לניירות משרדיים, כאלה שאתם מעדיפים להשמיד ולא לזרוק בפח הזבל. אמנם מגרסה מרכזית יתרונותיה עמה כמו למשל חסכון כספי, אבל עגמת הנפש של גריסת מסמכים שלא צריכים היו להגרס או מסמך שעתיד היה להיגרס והגיע בטעות לידיים הלא נכונות עלולים לגרום נזק לא קטן. היתרון מבחינת סדר וניקיון הוא גדול – הקץ לניירות מקומטים על השולחן המשרדי.

חבילת מגבונים

ממש כמו שבמטבח הבית ישנו סמרטוט מטבח המשמש לניגוב וניקוי כתמים או שאריות, כך גם חבילת מגבונים פשוטה במגרה או במארז מעוצב על שולחן המשרד יכולה לעשות את ההבדל בין שולחן נקי לשולחן הממתין לניקיון השבועי.

קיבעו לכם שעת ניקיון שבועית

בנוסף לשירותי הניקיון, קיבעו לכם שעה לניקיון של שולחן המשרד. יום חמישי הוא יום מועדף על רב העובדים אבל כל יום יתאים. עיברו על הניירת , תייקו דואר יוצא ודואר נכנס פעם בשבוע וכמובן בסיום אתם אמורים להישאר עם שולחן נקי מניירות וכל שידרש הוא ניגוב קל.

ישנם עוד לא מעט טיפים שניתן לספר עליהם אבל הכל מתחיל ונגמר במשמעת.

הניקיון השבועי של חברת הניקיון שלכם יספק חיטוי וניקיון מסיבי למשרד, אולם הסדר היום יומי תלוי אך ורק בכם

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *